KONTAKT 2017-07-01T12:13:58+00:00

KONTAKTA OSS

Kontakta oss gärna om du har några frågor.

Triator Brand & Säkerhetsteknik AB
Hjalmar Petris väg 50
352 46 Växjö
Öppet: Vardagar: 7-16 • Lunchstängt: 12-13
Tel: 0470-34 89 50
Mail: info@triator.nu

KONTAKTA OSS

Kontakta oss gärna om du har några frågor.

Triator Brand & Säkerhetsteknik AB
Hjalmar Petris väg 50
352 46 Växjö
Öppet: Vardagar: 7-16 • Lunchstängt: 12-13
Tel: 0470-34 89 50
Mail: info@triator.nu

KONTOR

Fredrik Petersson
Tekniker/Projektledare
Mobil: 0708-49 28 27
fredrik.petersson@triator.nu

Ola Nilsson
Tekniker/Projektledare
Mobil: 0708-49 28 40
ola.nilsson@triator.nu

Kristian Olsson
Projektledare/samordnare
Mobil: 0708-49 28 00
kristian.olsson@triator.nu

TEKNIKER

Benjamin Gillisson
Tekniker
Mobil: 0708-49 28 20
benjamin.gillisson@triator.nu

Oskar Andersson
Tekniker
Mobil:0708-49 28 24
oskar.andersson@triator.nu

Christer Jonsson
Tekniker/Projektledare
Mobil:0708-49 28 56
christer.jonsson@triator.nu

Rickard Frödholm
Tekniker
Mobil:0708-49 28 35
rickard.frodholm@triator.nu

Andreas Magnusson
Tekniker
Mobil:0708-49 28 34
andreas.magnusson@triator.nu

Simon Gunnarsson
Tekniker
Mobil:0708-49 28 66
simon.gunnarsson@triator.nu

Andreas Persson
Tekniker
Mobil:0708-49 28 62
andreas.persson@triator.nu

KONTAKTA OSS

Triator Brand & Säkerhetsteknik AB
Hjalmar Petris väg 50
352 46 Växjö
Öppet: Vardagar: 7-16 • Lunchstängt: 12-13
Tel: 0470-34 89 50
Mail: info@triator.nu

FACEBOOK

Ny medarbetare på Triator Brand & säkerhetsteknik - Simon Gunnarsson! Simon börjar den 2/5 hos oss och kommer närmast från Certego Växjö. På triator ska han jobba med passagesystem och inbrottslarm. Varmt välkommen i gänget 🙂 ... Se merSe mindre

Ny medarbetare på Triator Brand & säkerhetsteknik - Simon Gunnarsson! Simon börjar den 2/5 hos oss och kommer närmast från Certego Växjö. På triator ska han jobba med passagesystem och inbrottslarm. Varmt välkommen i gänget :-)

Denna veckan så har Rickard Frödholm, Ola Nilsson, och Benjamin Gillisson gått utbildning hos ASSA i Stockholm. Utbildning innefattade ASSA’s nya larmintegrering i passagesystemet ARX. ... Se merSe mindre

Denna veckan så har Rickard Frödholm, Ola Nilsson, och Benjamin Gillisson gått utbildning hos ASSA i Stockholm. Utbildning innefattade ASSA’s nya larmintegrering i passagesystemet ARX.